Realizacje

Uruchomienie systemu autoryzacji kartami zbliżeniowymi

Wdrożenie u jednego z naszych klientów bezpiecznego systemu kopia/wydruk/skan opartego o system autoryzacji kartami zbliżeniowymi. Urządzenia marki RICOH (np. IM 350 oraz IM 550) posiadają zintegrowane, inteligentne panele operacyjne realizujące rozwiązanie bez dodatkowych urządzeń.

System wpisujący się w wymogi ustawy o ochronie RODO, zabezpiecza przed dostępem do ważnych wydruków/kopii/skanów przez niepowołane osoby. 

Instalacja tablicy interaktywnej FLIP marki Samsung w szkole wyższej

Jedną z opolskich uczelni wyposażyliśmy w tablicę FLIP , dzięki której wykłady dla studentów stały się atrakcyjne i bardziej nowoczesne. Wszystkie treści można udostępniać na dużych ekranach dla szerszego audytorium. Możliwość pracy kilku wykładowców na jednym urządzeniu.  Stworzone prezentacje można zabezpieczyć hasłem, co daje pełną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem.

Dostawa drukarek etykiet marki ZEBRA

Kolejna dostawa urządzeń dla naszego stałego klienta, który wewnątrz swojej organizacji doposażał   punkty kancelaryjne współpracujące z oprogramowaniem EZD PUW. Dostarczyliśmy bardzo wydajne drukarki etykiet Zebra wraz z potrzebnymi materiałami eksploatacyjnymi. Wcześniej dostarczone  do klienta skanery dokumentowe marki Kodak Alaris wraz z oprogramowaniem automatyzują procesy przekształcania dokumentów papierowych do wersji cyfrowej.

Instalacja plotera w firmie projektowo-budowlanej

Wyposażyliśmy biuro projektowe naszego klienta w wielkoformatową drukarkę pigmentową charakteryzującą się wydrukami odpornymi na warunki pogodowe. Pracownicy biura posiadając własny ploter nie tracą czasu na wyjazdy do punktu usługowego, a wydajne zbiorniki z atramentem i duża szybkość wydruku dodatkowo usprawniają pracę całego zespołu.

 

Instalacja tablicy interaktywnej FLIP marki Samsung w fundacji

Dostarczyliśmy oraz zainstalowaliśmy nowoczesną tablicę interaktywną na potrzeby szkoleń dla jednostek oświatowych i budżetowych.  Na urządzeniu można wyświetlać własne treści jak również dodawać zdjęcia i filmy z zewnętrznych nośników danych.

Dostawa i montaż systemu rezerwacji sal konferencyjnych

Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy system rezerwacji sal konferencyjnych RESERVA, który wraz z panelami dotykowymi, playerami marki ONELAN i monitorami korporacyjnymi SAMSUNG dają całościowe rozwiązanie przy zarządzaniu salami konferencyjnymi. Dzięki temu możemy na bieżąco monitorować wszystkie rezerwacje.

Wyposażenie w multimedia fabryki podzespołów samochodowych

Instalacja projektorów, ekranów, systemów nagłośnienia i monitorów wyświetlenia treści wraz z okablowaniem oraz sterowaniem. Wszystko po to, by usprawnić oraz ułatwić pracę recepcji, sal konferencyjnych, meeting roomów, stołówek czy pomieszczeń planowania produkcji.

Instalacja tablicy interaktywnej FLIP marki Samsung w firmie sprzedażowej

Tym razem interaktywną tablicę instalowaliśmy u klienta na potrzeby prezentacji. Niewielki w swoich rozmiarach FLIP w łatwy sposób pozwala edytować dowolne projekty i obrazy, nanosić własne notatki i rysunki, dzięki czemu pokaz staje się dużo bardziej atrakcyjny i nowoczesny.