O nas

Nasza historia

Firma XE (dawniej Xeropartner) ) powstała w 2003 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i serwisu sprzętu biurowego.

Od początku naszej działalności stale podwyższamy jakość naszych usług aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zadowolenie z naszego serwisu oraz z dostarczanych przez nas urządzeń jest dla nas największą nagrodą.

Oferujemy produkty z szeroko rozumianej, profesjonalnej elektroniki biurowej. Od urządzeń w dziedzinie druku/kopii/skanu biurowego, poprzez skanery archiwizacyjne wraz z wyspecjalizowanym oprogramowaniem. Stale rozszerzamy nasz asortyment o nowe produkty,  oferujemy m.in. wyposażenia sal konferencyjnych, wyświetlania treści DS-owych na monitorach wielkoformatowych, czy standach multimedialnych.

Tworzymy autorskie oprogramowania wspomagające pracę biurową oraz integrujemy urządzenia z systemami naszych klientów.

Dlaczego my?

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży urządzeń elektroniki biurowej, którym na co dzień chcemy się dzielić z naszymi klientami, pomagając w doborze sprzętu i rozwiązań.

Nasze działania opieramy na kompleksowej usłudze, od doradztwa, poprzez dostawę do siedziby klienta wraz z instalacją w środowisku informatycznym, szkolenie oraz wsparcie serwisowe na miejscu u klienta lub zdalnie. Zbudowaliśmy bardzo sprawnie działający serwis obsługujący rokrocznie kilka tysięcy zgłoszeń serwisowych. Działamy nie tylko na terenie województwa opolskiego, ale także śląskiego i dolnośląskiego.

Naszą działalność opieramy na długoletniej współpracy, budując z naszymi klientami relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Nasz sukces to dobre opinie naszych klientów polecających naszą firmę swoim znajomym.

wrzesień 2003

Rozpoczęcie działalności jako Xeropartner

wrzesień 2003
sierpień 2006

Uzyskanie autoryzacji handlowej i serwisowej marki RICOH

sierpień 2006
styczeń 2015

Zmiana siedziby firmy przekształcenie w Xeropartner Express

styczeń 2015
maj 2015

Rozpoczęcie współpracy z markami LEXMARK oraz Kodak Alaris

maj 2015
lipiec 2016

Wdrożenie autorskiego rozwiązania kiosków do druku zdalnego pn. Drukomaty

lipiec 2016
marzec 2017

Przyjęcie skróconej nazwy XE, rozpoczęcie współpracy z markami SAMSUNG, NEC, ONELAN

marzec 2017
czerwiec 2018

Zakup budynku pod nową siedzibę, następnie przenosiny do nowej lokalizacji

czerwiec 2018